TheSims.lt - SimsRevolution Community
Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

+77
Sk. Queen Emilie
ieva1997
SweetSpicie
justiki121
Milka
rugra
Miglė
Bitute
*Simsutė*
SuperKalonėlės
*Kamilė*
Diamond
Balinta_kava
Tenshi.
Gintute.*
vitute5
Soulja
Sunset
Hippy
žess.
Gabi;)19
Zuze
Simsopolis
Vikū
Karinaa
Insomnia
aXe
Silwute
K.
lauriuxas
*Sunyy Day*
emuciox
Candity
TikiWinter
žaliūkauskas
auksinuke
Monika_^
MIAU
morphine
Prietranka
ZusiKas
dodeskaxD
meliot
jaunatis
Juicce13
Quela
ginger
SimsŽaidėja
K.amilė
marius4199
Exilim.
Mažas pabaisiukas
Dziugas
sepala
Vikute
BouncY
Ayumi
Agnyš
Sinsila
Hoyden.
Quanna
DISPLAYNAME
France
Meibė.
LemonTree.
Trou Noir
xgx
Djera
Shaped.
Meibė
Asherah2008
Ablaze
TamsA
Kamiko
simsė
vanity
>natural<
81 posters

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by *Simsutė* 2010-04-11, 11:17

Man viską paaiškino mano draugė, kaip juos žaisti, tad nebuvau pasimetusi :))) .. Atsimenu buvau tokia gerą šeimą suskūrus: tėtis mama 4 vaikai ir vienas leliukas :DDDD
*Simsutė*
*Simsutė*
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2010-03-31
Pranešimų skaičius : 457
Miestas : Telšiai
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Bitute 2010-04-11, 23:43

Ui kokie prisiminimai : ) viskas buvo gan seniai, prieš kokius 6 metus, pirkau turguje, piratinį CD. Visa laimė viska puikiai veikė, o įspūdis... Buvo kažkas nerealaus, kad taip arti galima priartinti vaizdą. Pirmasis miestelis - VeronaVille ir iškart nuėjau į Browns (berods) šeimą. Tie lialiūūūkai, nu dieviški, negalėjau atsigoržėt, ir dabar jie vieni mėgstamiausių šiame žaidime : ) Aišku, buvo sunkoka priprasti prie valdymo, naujos funkcijos, bijojau ką ir bespausti. Po truputį įsiliejau į žaidimą ir iki šiol juokas ima, kad už The Sims 1 iki tol nebus geresnių : D
Bitute
Bitute
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-07-09
Pranešimų skaičius : 46
Miestas : Klaipėda
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Miglė 2010-04-14, 15:49

Pirmą kart žaidžiau paprastus The Sims. Košmaras kai atsimenu. : DD nesupratau kodėl simsai negali valgyt ant sofos, neleidau į mokyklą vaikų, visur mėtėsi lėkštės. Neleidau simsam eit į tūliką ir beveik neduodavau valgyt.xDD namai būdavo be stogo - nemokėjau uždėti :D ten padarydavau grindis ir dažniausiai ten būdavo 'vaikų kambarys' xDD
Miglė
Miglė
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2009-11-19
Pranešimų skaičius : 4031
Miestas : Tokyo
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by rugra 2010-05-11, 17:45

Pirma tai pirmuosius žaidžiau. Atsimenu krykštavau iš džiaugsmo. Buvo viskas taip faina, bet po kiek laiko atsibodo (juda kaip robotai). Tada įsigijau the sims 2. Deginasi
rugra
rugra
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2010-05-09
Pranešimų skaičius : 256
Miestas : Kaišiadorys
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Milka 2010-10-23, 13:03

Pradėjau kurti simsę. Tokia rožine gavosi xD. Nežinojau, kaip namą
pastatyti lol! . Sukuriau uneversitetą ir jame žaidžiau 3 mėnesius *.*
Mane vis išvarydavo iš ten, bet aš vėl sukuradavau panašia
Milka
Milka
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2010-10-22
Pranešimų skaičius : 173
Miestas : Vilnius
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by justiki121 2011-02-04, 19:24

Kai pasijungiau sims 2 tai nežinojau ką daryt. Po to kai atrodė kad viską išsiaiškinau pradėjau žaisti. Dirbau nesamones, nes statydavau namus didžiausiuose plotuose, prisipildydavau pinigų kiek tik eina ir dar dirbdavau. Very Happy Kai prisimenu tai pagalvoju kokia aš durna buvau. Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 75299
justiki121
justiki121
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2010-08-13
Pranešimų skaičius : 483
Miestas : Tauragė
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by SweetSpicie 2011-02-15, 19:57

Tiesą sakant pirmo karto nepamenu, na kažkokį atsimenu tik nežinau ar tai pirmas ar antras kartas Laugh Prisimenu, kai įsirašiau jau vėlus vakaras buvo, tai sims'ę greitai susikūriau ir Pleasantview (neprisimenu tiksklaus pavadinimo Suspect ) mieste apgyvendinau man rodos Question . Kažką nusimaniau, nes buvau turėjus TS1, ir mačiau, kaip draugės žaidžia, tai nesunkiai prisitaikiau (dabar labai sudėtingi atrodo TS3, kitoks truputį valdymas ir šiaip dar daug kuo skiriasi, tai TS2 man žymiai labiau patinka) Gerai atmenu tai, kad tą vakarą, kai įsirašiau TS2 buvau labai, labai laiminga I love you cheers
SweetSpicie
SweetSpicie
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2011-02-13
Pranešimų skaičius : 61
Miestas : Telšiai
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by ieva1997 2011-07-14, 16:44

Pirmas kartas buvo pas drauge. Keista buvo nes nieko abi gerai nezinojome, tiksliau as isvis nieko nezinojau. Ax Namuose dirbau nesamones. Visiskai netaip padarydavau kambarius. Pati nama nudaziau raudonai. Jai dabar palyginciau savo statomus namus su pirmaisiais namais tai tiesiog mirk is juoko. Laugh
ieva1997
ieva1997
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2010-10-22
Pranešimų skaičius : 484
Miestas : Seoul
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Sk. Queen Emilie 2011-07-14, 19:00

SweetSpicie rašo:Tiesą sakant pirmo karto nepamenu, na kažkokį atsimenu tik nežinau ar tai pirmas ar antras kartas Laugh Prisimenu, kai įsirašiau jau vėlus vakaras buvo, tai sims'ę greitai susikūriau ir Pleasantview (neprisimenu tiksklaus pavadinimo Suspect ) mieste apgyvendinau man rodos Question . Kažką nusimaniau, nes buvau turėjus TS1, ir mačiau, kaip draugės žaidžia, tai nesunkiai prisitaikiau (dabar labai sudėtingi atrodo TS3, kitoks truputį valdymas ir šiaip dar daug kuo skiriasi, tai TS2 man žymiai labiau patinka) Gerai atmenu tai, kad tą vakarą, kai įsirašiau TS2 buvau labai, labai laiminga I love you cheers

O aš iš vis švytėjau iš džiaugsmo!
Žinoma, man tada buvo 9 metai ir anglų nelabai teišmaniau, tad šviesos greičiu numarinau savo simsus ir taip gal kokius 3 mėnesius juos kankinau, laikiau bandomaisiais triušiais, mokinausi statyti namus, daryti maistą ir t.t. Bet šiaip ts2 man vistiek labiau patinka už ts3. Simsai yra daug žavesni ir seksualesni. Ir šiaip pas mane geriau veikia ts2. Ir aš juos nesvietiškai (jau bene 5 metus) myliu! :D
Sk. Queen Emilie
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Užsiregistravo : 2010-01-15
Pranešimų skaičius : 6843
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by dantu pasta 2011-08-03, 21:45

Nelabai gerai prisimenu. Man buvo gal 7 metai.. Dar nelabai mokėjau angliškai. Prisimenu, kad pirmą sukūriau miestą..Kauną :D O toliau nieko nebepamenu Suspect

Sk. Queen Emilie rašo:
SweetSpicie rašo:Tiesą sakant pirmo karto nepamenu, na kažkokį atsimenu tik nežinau ar tai pirmas ar antras kartas Laugh Prisimenu, kai įsirašiau jau vėlus vakaras buvo, tai sims'ę greitai susikūriau ir Pleasantview (neprisimenu tiksklaus pavadinimo Suspect ) mieste apgyvendinau man rodos Question . Kažką nusimaniau, nes buvau turėjus TS1, ir mačiau, kaip draugės žaidžia, tai nesunkiai prisitaikiau (dabar labai sudėtingi atrodo TS3, kitoks truputį valdymas ir šiaip dar daug kuo skiriasi, tai TS2 man žymiai labiau patinka) Gerai atmenu tai, kad tą vakarą, kai įsirašiau TS2 buvau labai, labai laiminga I love you cheers

O aš iš vis švytėjau iš džiaugsmo!
Žinoma, man tada buvo 9 metai ir anglų nelabai teišmaniau, tad šviesos greičiu numarinau savo simsus ir taip gal kokius 3 mėnesius juos kankinau, laikiau bandomaisiais triušiais, mokinausi statyti namus, daryti maistą ir t.t. Bet šiaip ts2 man vistiek labiau patinka už ts3. Simsai yra daug žavesni ir seksualesni. Ir šiaip pas mane geriau veikia ts2. Ir aš juos nesvietiškai (jau bene 5 metus) myliu! :D

Beje, kaip ir jūs, švytėjau iš džiaugsmo :DDD
dantu pasta
dantu pasta
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2011-07-07
Pranešimų skaičius : 230
Miestas : Kaunas
Amžius : 25

http://mintyselaukuose.blogspot.com/

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Lili Greene 2011-08-06, 10:27

Kai pirma karta pasijungiau nelabai zinojau ka cia daryti reikia taigi iskarto isijungiau Goth'u seima.Taciau dabar vel juos turiu ir atsidziaugti negaliu!!!!!!!!!! Love
Lili Greene
Lili Greene
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2010-09-01
Pranešimų skaičius : 759
Miestas : Tau geriau nežinot :DDD
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by romantic Bitch 2011-12-25, 16:34

Aš dar prieš savuosius simsus buvau pas tetą daug kartų žaidus (ten su parsisiuntimais ir pnš.), tai paskui buvo lengva.
O šeip, pirmoji mano šeima buvo (turėjau tik seasonsus rusiškus, ir dar dabar juos turiu) mama, vyras ir dukra (child). Namas buvo jau pastatytas, bet tooks mažas, kad vonią teko statyti lauke Laugh
Tai štai tokie prisiminimai.
romantic Bitch
romantic Bitch
Žaliukas

Užsiregistravo : 2011-12-10
Pranešimų skaičius : 14
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by happiiness 2012-07-06, 19:56

Net prisimint nenoriu :D naa , nebuvo taip baisu , nes buvau turėjus TS1 , bet vistiek . grafika , veikėjai pasikeitę . Sunkiausia būdavo juos gyvus išlaikyti ir darbų neprarast . žinoma aš net nenutuokiau apie tokius padarus kaip kodus , tad mano simsai gyveno ubagiukų gyvenimą . namus tai vapšie kokius statydavau , kai kartono dežutes- keturkampius :DD bet žiauriai faina buvo . va tiek prisiminimų :D
happiiness
happiiness
Žaliukas

Užsiregistravo : 2012-06-19
Pranešimų skaičius : 39
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 4 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume