TheSims.lt - SimsRevolution Community
Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

+77
Sk. Queen Emilie
ieva1997
SweetSpicie
justiki121
Milka
rugra
Miglė
Bitute
*Simsutė*
SuperKalonėlės
*Kamilė*
Diamond
Balinta_kava
Tenshi.
Gintute.*
vitute5
Soulja
Sunset
Hippy
žess.
Gabi;)19
Zuze
Simsopolis
Vikū
Karinaa
Insomnia
aXe
Silwute
K.
lauriuxas
*Sunyy Day*
emuciox
Candity
TikiWinter
žaliūkauskas
auksinuke
Monika_^
MIAU
morphine
Prietranka
ZusiKas
dodeskaxD
meliot
jaunatis
Juicce13
Quela
ginger
SimsŽaidėja
K.amilė
marius4199
Exilim.
Mažas pabaisiukas
Dziugas
sepala
Vikute
BouncY
Ayumi
Agnyš
Sinsila
Hoyden.
Quanna
DISPLAYNAME
France
Meibė.
LemonTree.
Trou Noir
xgx
Djera
Shaped.
Meibė
Asherah2008
Ablaze
TamsA
Kamiko
simsė
vanity
>natural<
81 posters

Puslapis 34 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Candity 2009-05-04, 19:51

pas klasioka zaidziau simsais xDD cia dar kai maze buvau :D jis juos valde as tik sakiau kokius rubus renkt ir make-up. krc ziauru lol!
Candity
Candity
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2009-02-15
Pranešimų skaičius : 1001
Miestas : Bradford
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by emuciox 2009-05-07, 21:47

Atsimenu tik tai, kad žaidžiau ištisą dieną. Wink
emuciox
emuciox
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-10-27
Pranešimų skaičius : 221
Miestas : Panevėžys
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by *Sunyy Day* 2009-05-08, 22:25

Mano tai buvo Reins zombiu mieste tai va dvynes,mama,tetis.labai grazus namas buvo tada buvo naujieji metai ir man sims nightlife buvo atsimenu atsisedau tai 6 ryto miegot nuejau (Cia rimt)
*Sunyy Day*
*Sunyy Day*
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-03-10
Pranešimų skaičius : 722

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by *Sunyy Day* 2009-05-08, 22:26

Gražuolė Betė rašo:Mano tai buvo Reins zombiu mieste tai va dvynes,mama,tetis.labai grazus namas buvo tada buvo naujieji metai ir man padovanojo sims nightlife buvo atsimenu atsisedau tai 6 ryto miegot nuejau (Cia rimt)
*Sunyy Day*
*Sunyy Day*
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-03-10
Pranešimų skaičius : 722

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by lauriuxas 2009-05-24, 22:25

as sukuriau seima apgivendinau veronavilyje bet pirmai dar nezinojau kaip sklypa pirkti ;D
lauriuxas
lauriuxas
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-05-24
Pranešimų skaičius : 184

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by K. 2009-05-24, 23:09

emuciox rašo:Atsimenu tik tai, kad žaidžiau ištisą dieną. Wink
K.
K.
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-02-16
Pranešimų skaičius : 1945
Miestas : Vilnius
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Silwute 2009-05-25, 07:52

Prisimenu kai pirmąjį kartą žaidžiau turėjau daug vaikų kuriuos nuolat išsivesdavo, nes nežinodavau kaip juos tinkamai prižiūrėt, o ir nespėdavau su visais simsais susitvarkyt:D
Silwute
Silwute
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-07-31
Pranešimų skaičius : 3349
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by aXe 2009-05-25, 21:38

vienu žodžiu nieko nemokėjau ;(
aXe
aXe
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-05-23
Pranešimų skaičius : 614
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Insomnia 2009-06-01, 11:52

Susikūriau simsę, įkėliau į namą, patyrinėjau. Simsę ištryniau ir pradėjau kurt šeimas.

Insomnia
Godmother

Užsiregistravo : 2009-05-28
Pranešimų skaičius : 3971

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Karinaa 2009-06-21, 11:11

Pirmi simsai buvo Deluxe ir man juos tevas nupirko,silta vasaros diena,vakare.Tada jau visa kita diena zaidziau i juos.
Karinaa
Karinaa
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-02-06
Pranešimų skaičius : 38

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Vikū 2009-06-24, 11:29

Hm. kadangi aš nieko nemokėjau, tai man draugė paaiškino kaip žaist. Ir už tai dėkoju jai. Very Happy
Vikū
Vikū
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-06-20
Pranešimų skaičius : 26
Miestas : Pievoje.
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Simsopolis 2009-07-08, 11:06

kai pirma karta pasileidau sims 2 pets tai nerealu buvo... zaidziua plesantview'e ir taip nerealu... grynai... bet dabar tai kai zaidziu sims 3 tai atrodo kad seniau zaidziau nesamone... Veza

Simsopolis
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-06-21
Pranešimų skaičius : 578
Miestas : MAXIMA, Agurkų skyrius
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Zuze 2009-07-08, 13:00

Pirma karta zaidziau si zaidima pas drauga namie darem didele seima su visais ten buvvusiais mano draugais I love you labai dziaugiaus kai atejo eile save kurtis Cool kurioj apylinkej gyvenom nepamenu , bet zinau kad labai grazu buvo ;OO~~ Nu ten tada ir apsigyvenom Draugai Pirmas ispudis apie sy zaidima buvo tox kad jis nerealus ! Omg Tada atsimenu vis lakstydavau per draugus ir klausinedavau ar neturi disko isirasyt man ta zaidima galiausiai is klasioko pasiskolinau ir isirasiau tai jau laimes pilnos kelnes buvo Happy
Zuze
Zuze
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2009-06-20
Pranešimų skaičius : 333
Miestas : Panevezys
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Gabi;)19 2009-07-10, 21:56

Pamenu...kaip juokinga dabar daros Roll1 Labaj dziaugiausi kad juos pagaliau gavau!nei kodu nemokejau nieko,lova viena buvo,virykle ir suns dalykeliai;DPamenu kaip sunku buvo tada No ...Labaj greitai juos isjungiau,o kai jau siek tiek pramokau susikuriau nauja seima...
Gabi;)19
Gabi;)19
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2009-06-01
Pranešimų skaičius : 324
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by žess. 2009-07-11, 20:22

Tiesą sakant iš pradžių į šį žaidimą net žiūrėt negalėjau..;D
žess.
žess.
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-06-27
Pranešimų skaičius : 1935
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Hippy 2009-07-15, 21:37

Kūriau Strangetown, pirma šeima buvo viena moteris. Pastačiau labai brangų namą prieš tai ir nesupratau kodėl jos neina ten įkelt... o juk ji turėjo tik 20000 simileonų :D Svilpia
Hippy
Hippy
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-07-11
Pranešimų skaičius : 108
Miestas : Utena
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Sunset 2009-07-15, 23:08

Hmm, prisimenu savo pimąsias valandas simsuose :) Kaimynystė buvo Veronaville, nors dabar ji man nėra labai mėgstama.Prisimenu, kaip keista buvo kurti sims'us, kai buvau pripratusi prie pirmųjų. Prisimenu kad šeimoje buvau "aš", man tada patikęs vaikinukas ir jų vaikas Ax Tada dar nežinojau kodo motherlode, tai taip sunku išsiverst buvo, kad dieve dieve Roll1 O paskuj viskas pradėjo tvarkytis į gerąją pusė, kai sužinojau tą kodą :))
Sunset
Sunset
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-07-15
Pranešimų skaičius : 47
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Soulja 2009-07-24, 22:42

Mano pirmos valandos buvo nuostabios ;D Įsikūriau Veronaville. Šeimą, su kuria dabar žaidžiu susikūriau tik iš trečio karto ;> nežinau kaip čia taip gavos. Tai va. Yra vyras David, žmona Paris, dukra Jenifer ir greitai gan susilaukė durrytės Simone ;> O jetau. Taaip fainai žaist. Tiek laukiau ir pagaliau!! Na žinoma reikia dar kelis papildymus parsisiųst, nes dabar tin nightlife ir christmas pack yra. Bet pirmai dienai užteko. Galima sakyt visą dieną žaidžiau ;>>
Soulja
Soulja
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-07-02
Pranešimų skaičius : 56
Miestas : Kretinga
Amžius : 31

http://www.last.fm/user/Cosby92

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by vitute5 2009-07-25, 19:51

O dieve.... Namai be stogų, kambariai be langų, lovos bet kaip išstatytos... vietoj lempų - discorutuliai :) Siaube, o dabar aš - simsų ekspertė! O kokia buvau kabutėse "ekspertė" prieš 4 metus....chi chi... Very Happy Very Happy
vitute5
vitute5
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-07-02
Pranešimų skaičius : 105
Miestas : Simsovudas
Amžius : 25

http://www.sims2pro.mylivepage.com

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Gintute.* 2009-07-26, 15:08

O... Tai buvo labai senai, bet ....
[b]Įsirašiau, įsirinkau miestą . Neprisimenu kokį.
Susikūriau Moterį vardu Cristiana ;P Tokią kūda, su kuodeliu ;pD Su ta raudona suknia ir didelia iškirpte ;D
Po to vyra vardu Alex ;D Alex paprasta šukuosena, su šortais ir megztiniu.
Dar pauglį Buzą ir child Vik ;DDD
Namas buvo kažkoks .... Kapiec Baisu pagalvot, be stogo , sienos nenudažydos langų nėr....


Dar iki šiol šią šeimą turiu tik tėvai mirę (iš senatvės) Sūnus senas, tik dukra šeimą turi . . . ;DDDD
Gintute.*
Gintute.*
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-07-18
Pranešimų skaičius : 74

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Tenshi. 2009-07-26, 18:56

Shaped. rašo:Pirmieji simsai buvo Seasons.Sims 1 neturėjau,taigi buvau žalia.Iškart,prisimenu,nuėjau į Riverblossom hills miestą.Nekuriau savo šeimos,pradėjau žaist su Ramasvami(ar kaip ten...)šeima.Kažkaip valdymą perkandau...

Man viskas taip pat..:D
Tenshi.
Tenshi.
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2009-03-13
Pranešimų skaičius : 302
Miestas : Tls.
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Balinta_kava 2009-07-26, 19:59

oi net neprisimenu man tada buvo 4m.
Balinta_kava
Balinta_kava
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-12-29
Pranešimų skaičius : 1387
Miestas : Kaunas
Amžius : 24

http://www.simsrevolution.all-up.com

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Diamond 2010-01-06, 15:54

Kai aš nusipirkau,tėtis įdėjo į kompą (diską) aš buvau susijaudinus,net man buvo nerealiai aš tėvams sakiau wow,wow ir wow.Nuo pradžių buvau kaip mažas vaikas,nes aų dar nieko nemokėjau,kadangi simsai buvo rušiški man mama padėjo,bei tėvas nu ir pipratau ir išmokau,nuo šiol žaidžiu puikiai(nerealiai Very Happy )
Diamond
Diamond
Besimokantis flirtuoti

Užsiregistravo : 2009-07-01
Pranešimų skaičius : 1643
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by *Kamilė* 2010-01-06, 18:48

Atsimenu tiktai kad nežinojau kaip pradėt žaist,tai spausdavau How to play Sims 2.Ir užsikirsdavau,ant darbo susiradimo.
*Kamilė*
*Kamilė*
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-06-21
Pranešimų skaičius : 84

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by SuperKalonėlės 2010-03-12, 18:27

Aš atsimenu pirma kart su sese kai įjungėm. laukėm kaip tas pakrovimas žaidimo gražiai atrodė, o muzika kokia kieta : DDD Tada užsikrovėm miestą kažkurį, netaimenu kurį, ir kūrėm šeimą, tai ten kur pavardė mano sesė vardą norėjo rašyt xD O kūrimas kaip fainai atrodė... Šakėės. Mes buvom tokios blizgančiom akytėm kaip milijoną litų gavę. O namą kurt perkandom lyg greit, bet kai valdyt, o kodų dar nežinojom, ir gal 4mėn ar daugiau be kodų žaidėm, nes nė nežinojom kad toki yra, tai kai valdyt ir viską... šakėės.
SuperKalonėlės
SuperKalonėlės
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2010-03-10
Pranešimų skaičius : 2465
Miestas : Alytiškė.
Amžius : 112

http://www.assbook.com

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 3 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 34 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume