TheSims.lt - SimsRevolution Community
Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

+77
Sk. Queen Emilie
ieva1997
SweetSpicie
justiki121
Milka
rugra
Miglė
Bitute
*Simsutė*
SuperKalonėlės
*Kamilė*
Diamond
Balinta_kava
Tenshi.
Gintute.*
vitute5
Soulja
Sunset
Hippy
žess.
Gabi;)19
Zuze
Simsopolis
Vikū
Karinaa
Insomnia
aXe
Silwute
K.
lauriuxas
*Sunyy Day*
emuciox
Candity
TikiWinter
žaliūkauskas
auksinuke
Monika_^
MIAU
morphine
Prietranka
ZusiKas
dodeskaxD
meliot
jaunatis
Juicce13
Quela
ginger
SimsŽaidėja
K.amilė
marius4199
Exilim.
Mažas pabaisiukas
Dziugas
sepala
Vikute
BouncY
Ayumi
Agnyš
Sinsila
Hoyden.
Quanna
DISPLAYNAME
France
Meibė.
LemonTree.
Trou Noir
xgx
Djera
Shaped.
Meibė
Asherah2008
Ablaze
TamsA
Kamiko
simsė
vanity
>natural<
81 posters

Puslapis 24 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by >natural< 2008-10-29, 20:50

Ziuriu, cia visoms gera (bent jau juokinga) prisiminti pirmas dienas sims'u pasaulyje. Kai kas nors paraso apie varga del sims'u irasymo, tai mane tiesiog nupurto - kaip ir dauguma, kiek esu vargusi del tu irasinejimu, ojojoj! Net asaru - visko buvo! Taciau ko nepadarysi del idomesnio laiko praleidimo, ane..? Smile
>natural<
>natural<
Žaliukas

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 24
Miestas : Klaipėda
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by BouncY 2008-11-08, 12:15

Atsimenu, kad pirmą kart gavau The Sims 2 iš kaimynės, kuri gavo iš savo pusbrolio. Paprašiau, kad įrašytų į CD, dar kaimynės brolis perspėjo, kad mano kompas gali nepavežt, bet vis vien liepiau įrašinėt.
Taip ir buvo-nepasileido.Kadangi greit artėjo kalėdos paprašiau tėčio dovanų naujo kompiuterio.Gavus jį apsiblioviau iš džiaugsmo ;DD
Vėliau kažkokiu būdu gavau simsus iš klasiokų, nes ten buvo ne rusiški(kaip kaimynės),o parsiųsti iš interneto.Pirmą kartą įrašinėjau tokius simsus.Klasiokui kvaršinau galvą, kad jis man kuo aiškiau paaiškintų kaip padaryt tai.Pagaliau pavyko, tik neatsimenu kas, bet kažkas blogai buvo.Todėl nuėjau pagooglint ir atradau SimsRevoliution svetainę, kur Skirmis viską paaiškino. Viskas veikė kuo puikiausiai ;D
BouncY
BouncY
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 2860
Miestas : Coventry
Amžius : 31

http://www.thesims.lt

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Vikute 2008-11-08, 18:41

o aš prisimenu susikūriau šeimą( nepamenu kuriame mieste) na tiksliau merginą ir vaikinuką, šiaip norėjau susikurti ir vaiką, bet nemokėjau to giminių medžio nustatyti, tai va pasistačiau namuką ir žaidžiau. Wink
ai va dar prisiminiau kai mano simsė laukėsi vaikučio tai ač paspausdavau, kad ji išeitų iš darbo nes manydavau, kad jai neduos atostogų kol ji lauksis Laugh
Vikute
Vikute
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-04
Pranešimų skaičius : 142
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by sepala 2008-11-29, 20:10

Susikūriau šeimynėlę ir tiesiog visą dieną mėgavausi žaidimu I love you

sepala
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-02
Pranešimų skaičius : 399
Miestas : somewhere far far away
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Dziugas 2008-11-30, 17:47

Pirmoji kaimynyste - Veronaville. Seima buvo vyras ir moteris, jie turejo mano pavarde, vienas mano varda, o kitas drauges. Pirmoji seima ko gero buvo Celieste, o geriausiai man zaides su Maxis Broke seima Smile
Dziugas
Dziugas
TheSims.lt Žurnalistas

Užsiregistravo : 2008-11-26
Pranešimų skaičius : 1145
Miestas : Palanga
Amžius : 30

http://www.thesims.lt

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Mažas pabaisiukas 2008-11-30, 18:14

Nors tai buvo senokai, atsimenu, turbūt todėl, kad tai buvo antrą kalėdų rytą. ;D

Pirmąkart susikūriau šeimą žinoma, lietuviška pavarde, su netinkamomis galūnėmis ( o dabar moku tą problemą sutvarkyt jau pagaliau :} ), apsigyvenau Pleasantview'e, sudomino mane jis kažkuo ( tai kad ir dabar dažniausiai jame gyvenu ;D ). Dar atsimenu šeimos sandarą: tai buvo tikroji mano šeima, su tikrais vardais, pavarde, panašiu namu, baldais. Buvo kvaila bandyt visa tai užaugint lyg gyvūnėlius. Bet po savaitės žaidimo šeimai atėjo galas nuo kažkokios ligos. Va, ir happy ending. :DD
Mažas pabaisiukas
Mažas pabaisiukas
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 3869
Miestas : Vaivorykščių tiltai*
Amžius : 69

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Exilim. 2008-12-10, 21:42

viska prisimenu isskyrus pavardes... ;} Buvo 1vyras ;} ta pacia diena mite xD viena mergaite ir moteris krc buvo namas ant visa didziausia sklypa uzstatyts xDD td atsitika blgiaus dalyks pagrasina kad atems vaiko jei jis da syk paveluos xDD ti as isvariau i miesta ir kai ryzau lb norejau miego ir uzmigau ti atvare ta gaiden ir ateme vaiko o moters tuoj pat mire xDD
Exilim.
Exilim.
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-12-07
Pranešimų skaičius : 2547
Amžius : 94

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by marius4199 2008-12-20, 17:22

Aš pirmą kartą sims'us pažaidžiau pas draugą. Tik įėjęs į kaiminystę (pavadinimo neprisimenu), aš pradėjau statyt namą. Jis buvo stačiakampio formos ir nelabai gražus. Paskui turėjau eiti namo ir sims'ų nespėjau susikurt. Tada jau pats nusipirkau (ten buvo pirma sims'ų dalis, nes nežinojau ką aš žaidžiau pas tą draugą :D ) Toliau nebeprisimenu.
marius4199
marius4199
Žaliukas

Užsiregistravo : 2008-12-20
Pranešimų skaičius : 27
Miestas : Mažeikiai
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by K.amilė 2008-12-20, 17:38

kaip visada,apžiūrėjau kitas šeimas. sukūriau savo šeima. o dabar pradėjau žaist nuo universiteto ir po to kursiuos. gyvenu su draugu, bet juos jau suporavau ;D vat. šiaip tai galvojau apgyvendinti downtown kur nightlife, bet dabar kažkaip man pleasentview patinka labiausiai, nžn nes man namas kažkaip ramu ir blah blah.
K.amilė
K.amilė
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-12-15
Pranešimų skaičius : 3413
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by SimsŽaidėja 2008-12-22, 20:15

Nesigaudziau, net ziauru. Suspect


Paskutinį kartą redagavo SimsŽaidėja, 2010-07-16, 14:22. Redaguota 1 kartą
SimsŽaidėja
SimsŽaidėja
Žaliukas

Užsiregistravo : 2008-12-22
Pranešimų skaičius : 46
Miestas : niekur
Amžius : 25

http://simsai.dar.lt

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by ginger 2009-02-16, 13:27

utiutiu. : D
Nieko nemokėjau. Atsimenu, sukurdavau žmones, bet nežinodavau, kad reikdavo juos jungt (giminiuot). Todėl nemokėdavau ją 'išleist į viešumą'. : D O po to, kai sužinojau, visada darydavau, kad ten brolis ir sesuo tie suaugę, nes galvodavau, kad ten vyras ir žmona. : D Viską dariau pigiausiai, nes nežinojau kodų. aRBA, KAI ĮEIDAVAU Į JAU SUKURTAS šeimas, tai žinot gi, kai tik įeini - susitabdo. O aš atstabdyt nemokėjau. Žodžiu, pirmos valandos žaidime, buvo labai nervingos. : D
ginger
ginger
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2009-02-14
Pranešimų skaičius : 3270
Miestas : Hawaii
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Quela 2009-02-16, 14:45

Pačių pirmųjų neatsimenų, tai papasakosiu antrasias. xDD

Nusipirkau Sims2, bet neišėjo suiinstaliuoti. Išvažiavau aps močiūte. Paskutinę dieną skambina tėtis ir pasako "Nupirkom naują PC ir Sims2 instaliavo". Laimės buvo pilnos kelnės. Norėjau kuo greičiau grįžti namo.xd Na, o grįžus visą dieną prie pc buvau, žaidžiau Sims2. (mm)
Quela
Quela
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 954
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Juicce13 2009-03-06, 13:09

Pirmą kartą kai pasileidau simsus ėjau į Pleasantview.Pirmą šeimą kurią sukūriau buvo mama,tėtis ir paauglė.Nieko nemokėjau valdyti.Vyras išprotėjo,mama numirė nuo bado,o paauglė nuskendo...vargas vargelis tada buvo... Ax
Juicce13
Juicce13
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-03-06
Pranešimų skaičius : 8

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by jaunatis 2009-03-06, 16:16

sunkiai mokejau valdyt....dar tada angliskai neper geriausiai mokejau
jaunatis
jaunatis
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-12-27
Pranešimų skaičius : 347
Miestas : Vilniukas
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by meliot 2009-03-11, 17:03

Patys pirmi simsai buvo: The Sims Vacation. Tą gerai pamenu ;DD žaisti nebuvo labai sunku, nes atsimenu kai dar netūrėjau pati simsų pas draugę žaisdavau prieš begalę metų ;DDDD O su TS2 tas pats buvo, su drauge įsirašėm pas mane, ir ji išmokino kaip sakant žaisti ;DD
Pirmosios šeimynos neatsimenu ;D ;//
meliot
meliot
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2009-03-07
Pranešimų skaičius : 794
Miestas : still smells of the sun.
Amžius : 30

http://www.google.lt

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by dodeskaxD 2009-04-11, 10:06

o aš pamenu, kaip pirmą kart norėjau statyti namą prašiau mamos mūsų namo plano, ir pagal ji kažką sustačiau;D
nors aišku nelaaabai gavosi, bet vis kažkas tokio;D
Valdymą supratau iš kart, mokytis valdyti, daug nereikėjo, tik tuos Sims'us išlaikyti, taaai tikraaai dar nemoookėjau ;DD
Nu gal tiek, o pirmą šeima buvo mano tėtis, mama, brolis, ir aš;D
nu karočia, spėju juokinga
;DD

dodeskaxD
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-04-06
Pranešimų skaičius : 2

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by dodeskaxD 2009-04-11, 10:08

o aš pamenu, kaip pirmą kart norėjau statyti namą prašiau mamos mūsų namo plano, ir pagal ji kažką sustačiau;D
nors aišku nelaaabai gavosi, bet vis kažkas tokio;D
Valdymą supratau iš kart, mokytis valdyti, daug nereikėjo, tik tuos Sims'us išlaikyti, taaai tikraaai dar nemoookėjau ;DD
Nu gal tiek, o pirmą šeima buvo mano tėtis, mama, brolis, ir aš;D
nu karočia, spėju juokinga
;DD

dodeskaxD
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-04-06
Pranešimų skaičius : 2

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by ZusiKas 2009-04-11, 11:01

O aš kai pirmą kartą gavau simsus tai nemokėjau jų įrašyti, nes buvo trys diskai, tai aš visus tris įkišau į tą kompą xDDD O paskui nemokėjau kurti simsų, nes nežinojau pro kur, tai namus dekoravau...Na kai galiausiai supratau kaip kurti simsus dar viena problema pasidarė. Nemoku kurti antro simso. Nežinau ką spausti, tai taip puse metų ir žaidžiu su vienu simsu..O kai grįžom iš baliaus su tėvais greit prisėdau prie simsų ir pagaliau išmokau kurti šeimą!!!! Jė!!! Džiaugsmo ašaros nuriedėjo xDDD
ZusiKas
ZusiKas
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-09-08
Pranešimų skaičius : 1298
Miestas : Not your fucking business
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Prietranka 2009-04-11, 11:51

Aš tiksliai nepamenu net kiek man metų buvo, kai pirmą kartą Sims'us įrašė. Gal kokie 9 ar 10 ;D
Žodžiu. Taip išėjo, kad tie patys Sims'ai įrašyti ir neperinstaliuoti išbuvo metus maždaug. Iš pradžių nieko nemokėjau, paskui mokiausi, mokiausi.. Ir taip jau daug išmokusi kažkaip užklydau į namą, kurį apstatinėjau turbūt pirmą kart įsijungusi žaidimą. Puikiai prisimenu tik vieną dalyką: žvakidę, kuri šiaip turi būti ant sienos. Aš ją kažkaip priklijavau prie lango ;D
Toks štai prisiminimas Smile
Prietranka
Prietranka
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-04-06
Pranešimų skaičius : 55
Amžius : 28

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by morphine 2009-04-11, 14:02

Aš iš pradžių kai gavau sims 2,prisimenu ėjau kurti simsą,ir svaigau kaip faina,kad eina nosį keist,lūpas,kiekvieną dalį veido,nes ant pirmų simsų nėjo, po to pažaisdavau su vieną šeima,ir eidavau kitą kurt, ir beveik visi simsai vienodi buvo,nes parsisiuntimų jokių neturėjau,ir net nežinojau kad dar tokių būna (čia prieš kokius 4 metus gal), po to prieš kokius metus su trupučių išmokau parsisiųst :D~ tada va tik pradėjau taip žaist simsus,kad susikurt šeimą,surasti darbą, ir panašiai, kad bent kiek į realybę būtų panašu. Like a Star @ heaven
morphine
morphine
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 4671
Amžius : 80

http://mac-r-o.tumblr.com/

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by MIAU 2009-04-11, 14:12

Nightlife papildymas. Carter šeima. Pleasantview gyvena dar ir dabar. (:
o šeimynėlė:
Dita Carter - mama
Etan Carter - tėvas
Brittany Carter - pirmoji dukra (įvaikinta)
Aniette Carter - antra dukra (try for baby pasekmės : DD )
dvynukės Caroline ir Amelie
ir Debene Carter (įvaikinta, child, todėl toks kietas vardas : DD )

iš pradžių buvo tėvai ir pirma dukra, pramokau žaist buvau šią šeimyną apleidus, na o dabar - pildau motinos aspiracijos norą
HAVE 10 CHILDREN : DDDDD
MIAU
MIAU
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-12-29
Pranešimų skaičius : 3392
Miestas : Ukmergė
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Monika_^ 2009-04-14, 14:33

Aš prisimenu nieko nemokėjau Laugh
Prisimenu kad ėjau i Veronaville ten bandžiau kurt šeima nemokėjau aš beveik ten nieka. Laugh Laugh : D
Susikūriau namą padėjau lovą telika.
Tualeta įrengiau vonia ir tūliks :D
Simsas norejo tada i tūliką o aš nemokėjau kaip jį nuvesti :DD
Vakare paguldžiau į lovą.
Vagis atėjo o signalizacijos neturėjau xD
Nebežinojau ką daryt.:DD
Poto drauges paprašiau kad paaiškintu kaip man elgtis su jais.:DD Ax
Monika_^
Monika_^
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2009-04-08
Pranešimų skaičius : 231
Miestas : ŠiauliaiP:
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by auksinuke 2009-04-14, 14:57

Aš susikūriau žmoną vardu Rožė Laugh , vyrą ( Neatsimenu vardo ) ir kiek liko vietos child vaikų ( 6 ) lol! Įkėliau juos į atskirą plotą, ir nemokėjau sienų statyti, tada brolis man paaiškino, aišku nebebuvo vietos kiemui, tad atskiras kambarys tam buvo Blush Dažyti - tingėjau, todėl labai vertinau jau pastatytus namus, o mano buvo nedažyti, apstatyta buvo negražiai, pavydėjau broliui, nes jo labai gražiai apstatyti buvo... Na, žaisti išmokė, ir viskas normaliai.
auksinuke
auksinuke
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 498
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by žaliūkauskas 2009-04-17, 22:02

Mm, pamenu kai nupirko tuos diskus, tai buvo senas kompas, taip žiauriai lėtai kraudavo;D Tai vnž, tuo metu man patiko dainininkas Žygis (jei žinot tokį;D) ir aš susikūriau šeimą su juo, tik aš buvau ryža, su kasytėm, turėjau vaikutį toddlerį. Buvo mieliausia mano šeima..
žaliūkauskas
žaliūkauskas
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 4848
Miestas : vilnius.

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by TikiWinter 2009-04-17, 22:19

žaliūkauskas rašo:Mm, pamenu kai nupirko tuos diskus, tai buvo senas kompas, taip žiauriai lėtai kraudavo;D Tai vnž, tuo metu man patiko dainininkas Žygis (jei žinot tokį;D) ir aš susikūriau šeimą su juo, tik aš buvau ryža, su kasytėm, turėjau vaikutį toddlerį. Buvo mieliausia mano šeima..

Kaip miela :} žinau tą žygį, jis visai nieko ;D

TikiWinter
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 3819
Amžius : 33

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... - Page 2 Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 24 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume