TheSims.lt - SimsRevolution Community
Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

+77
Sk. Queen Emilie
ieva1997
SweetSpicie
justiki121
Milka
rugra
Miglė
Bitute
*Simsutė*
SuperKalonėlės
*Kamilė*
Diamond
Balinta_kava
Tenshi.
Gintute.*
vitute5
Soulja
Sunset
Hippy
žess.
Gabi;)19
Zuze
Simsopolis
Vikū
Karinaa
Insomnia
aXe
Silwute
K.
lauriuxas
*Sunyy Day*
emuciox
Candity
TikiWinter
žaliūkauskas
auksinuke
Monika_^
MIAU
morphine
Prietranka
ZusiKas
dodeskaxD
meliot
jaunatis
Juicce13
Quela
ginger
SimsŽaidėja
K.amilė
marius4199
Exilim.
Mažas pabaisiukas
Dziugas
sepala
Vikute
BouncY
Ayumi
Agnyš
Sinsila
Hoyden.
Quanna
DISPLAYNAME
France
Meibė.
LemonTree.
Trou Noir
xgx
Djera
Shaped.
Meibė
Asherah2008
Ablaze
TamsA
Kamiko
simsė
vanity
>natural<
81 posters

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by >natural< 2008-08-25, 17:09

Tai vat smalsu buvo sužinoti, ką veikėte pirmą kartą įsirašę The Sims 2 - kokia buvo pirmoji pasirinka jūsų kaimynystė, kokia buvo pirmoji jūsų sims'iška šeima (vardai, pavardės ir t. t.), į kokią Maxis šeimą pirmą kartą įėjote ir t. t. O gal iškart ėjot statyti svajonių namo? Žodžiu, koks jūsų pirmas veiksmas buvo atliktas, kai tik paleidot žaidimą savo kompiuteryje? Padiskutuokim.

Mano tai pirmoji kaimynystė buvo Veronaville (gal dėl to ji tokia man artima, nors ne per daugiausia laiko praleidžiu joje...). Būtent tenai ir buvo sukurta mano pirmoji šeima (rašau sukurta, nes ne aš ją kūriau, o namo draugė ją sukūrė), vardų neatsimenu, tik atsinemu, kad tai buvo vyras, moteris ir child (nžn., mergaitė ar berniukas). Ir ten įvyko pirmasis bug'as - pastrigo sims'ė duše jį valydama, tad teko ją ištrinti. Tai va. Dar esu buvusi ištrynusi visas jau sukurtas šeimas iš visų kaimynysčių, kad atseit galėčiau nusipirkti tuos namus , nors tąkart nė nežinojau pinigų kodo, o kainos jų tai tūkstantinės. Dar seniau pastoviai sienas namų (iš vidaus, aišku) apkabinėdavau kokiais nors paveikslais, kad nesimatytų bjauriai Maxis nudažytų sienų, nes būtent pirmasis The SIms 2 buvo piratinis, o su juo kaip žinia nebuvo galima nei statyt, nei dažyt... Tai va, pasipasakokit ir jūs savo keistenybes... Bogie
>natural<
>natural<
Žaliukas

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 24
Miestas : Klaipėda
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by vanity 2008-08-25, 19:17

šiaip, nelabai pamenu..
ai dabar kažką pamenu jau.
pirmiausia su sese pradėjom eiti į simsų kūrimą. taip nerealiai ir blizgančiai viskas atrodė, supakuota į dovanų dėžutę ir dar didžiulis bantas uždėtas. mūsų irgi buvo piratiniai išpradžių, tad nestatėm namų, o tik pirkdavom.
pirmas miestas neabejotinai buvo Pleasantview.

vanity
SimCity žvaigždė

Užsiregistravo : 2008-08-24
Pranešimų skaičius : 5651
Amžius : 73

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by simsė 2008-08-25, 19:42

as tai tik isirasiusi simsus iskart sukuriau savo svajoniu seima o apgyvendinau juos taip pat Pleasantview
simsė
simsė
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-07-31
Pranešimų skaičius : 126
Miestas : Telšiai
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Kamiko 2008-08-25, 19:46

Aš tai pradėjau žaisti VeronaVille... Baisu ir prisimint Roll1
Buvo tokia mano sukurta šeima: tėtis, mama ir dvynukės (toddler'ės). Tai įsikėliau pas kažkokią šeimą gyvent, atsimeu, nemokėjau nei valdyt, nei nieko... Vyras dega, mama alpsta, vaikai rėkia... Siaubinga buvo! :verkia:
Kamiko
Kamiko
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2008-07-31
Pranešimų skaičius : 156
Miestas : Utena
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by TamsA 2008-08-25, 20:07

Neatsimenu į kokį miestą įsikėliau pirmąsyk. Pirmoji šeima buvo mama, tėtis ir toddler mergaitė. Atsimenu kaip ilgai užtrukai, kol apžiūrėjau visas kūrimo galimybes ir juos sukūriau. Tuomet, įsikėliau į namą be šeimos. Tuomet dar nežinojau kaip ją įkelti:) Namą, kurį išsirinkau pastačiau gražiais baldais, nudažiau sienas ir... niekaip nesupratau kodėl nėra mano simsų:))
TamsA
TamsA
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 3227
Miestas : Transilvanija
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Ablaze 2008-08-25, 20:38

Šiaip vos tik įjungusi nieko nesupratau, tačiau gan greit perpratau valdymą, bet vis tik mano pirmoji kurta šeima atrodė tragiškai. Kiek pamenu, ją apgyvendinau Pleasantview'yje, kažkokiame neaiškios konstrukcijos name ;D
Ablaze
Ablaze
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 136
Amžius : 33

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Asherah2008 2008-08-25, 20:49

Kai pyrma karta pasileidau sims 2 tiesa kartu su papyldymu seasons is karto,nes tokia pakuote pirkau tik tokios buwo ant windows vista(pas mane vienu sims 2 neweza kompas Laugh ).Taiwa ispradziu wos ne wos kol susigaudziau kur aiti siaip ne taip susikuriau simse(viena be jokiu wyru waiku,nes nezinojau kaip padaryti wisa seima is karto),nusipirkau namuka aisku Pleasantview mepe,toks baltas prisimenu labai grazus man tada buwo ir tada prasidejo nerwu tampymai kol ismokau kaip waldyti kaip statyti,nes waldymas ne is tolo nebuwo panasus i sims 1 . Istikruju man sims 2 is pradziu pazaidus wisai nepatiko ,nes buwau pripratus prie sims 1.Taiwa o wardo simses pirmos neprisimenu.
Asherah2008
Asherah2008
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2008-08-05
Pranešimų skaičius : 658
Miestas : Ireland
Amžius : 35

http://asherahsims2.blogspot.com/

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Meibė 2008-08-25, 21:08

Sukūriau tipišką šeimynėlę:stamboka motina, praplikęs tėvas, paauglė ir sūnus. Gyvenau Veronavilyje.
Meibė
Meibė
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-08-01
Pranešimų skaičius : 398
Miestas : Future AviaCity
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Shaped. 2008-08-25, 21:20

Pirmieji simsai buvo Seasons.Sims 1 neturėjau,taigi buvau žalia.Iškart,prisimenu,nuėjau į Riverblossom hills miestą.Nekuriau savo šeimos,pradėjau žaist su Ramasvami(ar kaip ten...)šeima.Kažkaip valdymą perkandau...
Shaped.
Shaped.
Veteranas

Užsiregistravo : 2008-07-31
Pranešimų skaičius : 6348
Miestas : rytais. palėpėm.
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Djera 2008-08-25, 23:30

pamenu teturėjau tik paprastus Sims ir gavau kažkaip TS2. Kai jie instaliuojasi tada rodo tokias nuotraukas, tai pamenu išsižiojus žiūrėjau :D
O kiek bargo buvo kol įsirašiau...gal pusė metų praėjo... (čia rmt ;/ )
Iš pat pradžių pasiemiau didžiulį tuščią sklypą Pleasantwiev padariau didžiulį didžiulį begalo dyyyydelė kvadratą, padariau antrą aukštą, uždėjau linoliaumą tą tokį su apskritimais, visokių langų pridėjau tada atvėpo apatinis žandikaulis kai pamačiau kaip tikroviškai, netolygiai pasiskirsto apšvietimas Shok Very Happy uždėjau kažokią sofutę, ta violetinė siena langeliais ;D knygų lentyna ir vazonas. tada tai buvo VAU ;D reikės įdėt foto,padarysiu panašų statinį :D :D xD
Djera
Djera
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 970
Miestas : Šiauliai.
Amžius : 114

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by xgx 2008-08-26, 16:02

Labai malonu prisiminti... What a Face Toks džiaugsmas išpūstomis akimis affraid Very Happy
Žvelgiau į tai kaip į kažkokį stebuklą Atleisk
Pirmą kartą įėjus į "Create a sim", visiškai nemokėjau ten nieko valdyt, kurt, tai pirmasis mano blynas [laaabai prisvilęs] buvo stora boba sutraumuotu veidu ir havajietišku drabužiu Very Happy Blush Shok Laugh
Tada sukūriau jai vyrą. Gavosi [iš veido] normalus, nes nieko perdaug nekeičiau, bet kažkodėl užvilkau jam ilgą juodą kostiumą [kaip iš kokios Matricos] Very Happy
Įkėliau Pleasantview'yje į vieną iš tų baltų namukų plokščiais stogais [kur kieme auga palmė]. Kaip jiems ten baigėsi - nežinau, nepamenu. Tik atsimenu, kad boba piršdavosi vyrui, o tas niekaip nesutikdavo [o jie buvo vos ne priešai Very Happy].
Dėl vardų prisimenu tik moters - Laura. Kažkodėl... Laugh
xgx
xgx
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2008-08-25
Pranešimų skaičius : 76

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by >natural< 2008-08-26, 19:09

As tai dar ir prisimenu, kad is pat pradziu visiskai nemokejau nusistatyti zaidimo vaizdo kampo. Tai pastoviai vaizdas buvo ties sims'u uzpakaliais ar siek tiek auksciau, bet toli grazu vaizdas nebuvo is aukscio, patogioje padetyje. Patikekit - zaidimas buvo tragiskas! O dar nemokedavau pasidaryti namo be sienu ar tik su dalinem sienom ir zaisdavau su pilnai uzdetom, tad turbut jau supratot, kad is vis tematydavau puse sims'u gyvenimo per tas nelemtas namo sienas! Very Happy :drunken:

Kaip daug kas rase, tai ir man is zaidimas tikrai puse smegenu lasteliu nuzude del nervinimosi. Net devesdavo iki verkimo, pvz.: del to, kad nemoku istrinti seimos is namo (db aisku tai man kelia juoka! Roll Laugh ) .
>natural<
>natural<
Žaliukas

Užsiregistravo : 2008-07-30
Pranešimų skaičius : 24
Miestas : Klaipėda
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Trou Noir 2008-08-27, 11:10

as tai veronaville, jungiau berods monty. aisku nieko nesupratau Very Happy kazkaip keista buvo. o kai seimas kuriau is pradziu galvojau kad tik plaukus ir rubus galima keist, net nemaciau tu visu veidu , o del instaliavimo tai ir as vargau ne viena menesi, dar visai zalia buvau. kol suzinojau apie toki daikta kaip torrentai, kol siusitis ismokau, instaliuot... lol!
Trou Noir
Trou Noir
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 720
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by LemonTree. 2008-09-02, 22:45

Atsimenu savo Sims 1 ;D Ten buvo kūrėjų sukurtas toks barzdotas dėdė, tai su juo ir žaidžiau. Nupirkau jam odinį fotelį (taip išleisdama visus pinigus, nes kodų nežinojau). Ir amžinai parinaus, kad nenori skaityti (mat aš jo nemaitinau ir neleidau miegot) ;DDDDDD
LemonTree.
LemonTree.
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-08-28
Pranešimų skaičius : 218

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Meibė. 2008-09-10, 18:05

Labas.As siunciuosi sims 2 nu nezinau nesu zaidus pilnai bet drauge pas save dave padaryt simsa ir ten kambariuka.O valdymo na nzn.Sunku nebus.O galit pasakyt kas ten bus pradzioj ksai pirma karta ijungsiu o su valdymu sunku>? aciu lb )* xDDDDDDD cheers
Meibė.
Meibė.
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-09-07
Pranešimų skaičius : 302
Miestas : Vilnius
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by vanity 2008-09-10, 18:12

nicegirl, sveika atvykusi į Sims Revolution forumą :hug2:
jei nori kažko paklausti tiesiogiai, keliauk į klausimų ir pagalbos temą.
valdymas nėra sunkus, sakyčiau, aiškiai suprantamas ;] dar tikrai neteko sutikti žmonių kuriems reikėtų daryti tutorialus simsams.

vanity
SimCity žvaigždė

Užsiregistravo : 2008-08-24
Pranešimų skaičius : 5651
Amžius : 73

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Meibė. 2008-09-10, 18:20

Aciu :{*
Meibė.
Meibė.
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2008-09-07
Pranešimų skaičius : 302
Miestas : Vilnius
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by France 2008-09-10, 18:30

Pamenu kai kūriau sims'ę, juodaodę. ;DD (bet tada nesusigaudžiau) ;DD
France
France
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 4935

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by DISPLAYNAME 2008-09-10, 20:20

Oi buvo gėėėris;DD pamenu į rašė, parodė kažką tai kaip žaist reikia, o aš nk neprisiminiau tai paskui įsijūngiau ir nieko visiškai nieko nemokėjau. ;DD Mano pirmi simsai buvo rusiški, o antrieji angliški ir valdymas tada atrodė toooooks kažkoks nenormalus tai aš ten nežaidžiau man ant tiek buvo nesuprantama;DD dar ten university papildymą turėjau tai įėjau pas kažkokią defaultinę mergą ir kažkur kažkam paskambinau ir jin išvažiavo ir aš išsigandau kad sugadinau žaidimą ir išjungiau;DD paskui kažkaip pramokau tai normaliai viskas buvo ;}


Paskutinį kartą redagavo Himbeere*, 2008-10-29, 21:23. Redaguota 1 kartą
DISPLAYNAME
DISPLAYNAME
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 4247
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by France 2008-09-10, 21:57

Himbeere* rašo:Oi buvo gėėėris;DD pamenu į rašė, parodė kažką tai kaip žaist reikia, o aš nk neprisiminiau tai paskui įsijūngiau ir nieko visiškai nieko nemokėjau. ;DD Mano pirmi simsai buvo rusiški, o antrieji angliški ir valdymas tada atrodė toooooks kažkoks nenormalus tai aš ten nežaidžiau man ant tiek buvo nesuprantama;DD dar ten university papildymą turėjau tai įėjau pas kažkokią defaultinę mergą ir kažkur kažkam paskambinau ir jin išvažiavo ir aš išsigandau kad sugadinau žaidimą ir išjungiau;DD paskui kažkaip pramokau tai normaliai viskas buvo ;}

Man irgi išprandžių buvo rusiški ir pan.:D
France
France
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-08-07
Pranešimų skaičius : 4935

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Quanna 2008-10-26, 12:57

Mano pirmi irgi buvo rusiški... tai kai dėl kiekvieno zodzio stengdavausi ji nurasyti kuo aiskiau (juk rusu nej kiek nemokejau) ir nesdavau taj teciui taj mamai.. mano zodziu is simsu rusisku buvo toks sasvinys atrodo 96 lapu tai apie 3-dalis sasvinio buvo rusiski zodziai ir vertimas Very Happy pirmas miestas veronnavile ar kaip ten (seniai simsus zajdziau.. jau nuo vasaros vidurio ju neisijungiu)
Quanna
Quanna
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 951
Miestas : Jurbarkas - Kaunas
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Hoyden. 2008-10-26, 13:24

Man atrodo žiauriai džiaugiausi, po to ėjau į sims kūrimą cat
Hoyden.
Hoyden.
Harmoningas paauglys

Užsiregistravo : 2008-08-09
Pranešimų skaičius : 2018
Amžius : 29

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Sinsila 2008-10-26, 15:17

Aš kai gavau, tiksliai atsimenu kad ėjau į Veronavillę, nes kažkada mačiau kaip ten mano draugė žaidė.
Na tai va. Labai atsimenu džiaugiausi, o kadangi man mama tuos simsus buvo nupirkus, tai jos garbei pirmojoje šeimoje buvo moteris Edita ir vyras Benas, pavarde Sims. ;D Aš tada nemokėjau dar padaryt tų šeimų(nu sujungt juos visus) tai todėl vaikų nedariau. Įkėliau į vieną namuką, jaukiai įrengiau, supažindinau juos... Oh, geri seni laikai. Laugh
Sinsila
Sinsila
Pleasantview turgelio bobutė

Užsiregistravo : 2008-09-07
Pranešimų skaičius : 4633
Amžius : 28

http://www.last.fm/user/Sinsila

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Agnyš 2008-10-26, 15:24

O aš tai kol įrašinėjo originalus išmetė tokį žaidimą ir žaidžiau jį... Toliau viską suderinau (grafiką ir t.t.) ir sukūriau simsę. Įkėliau į kažkokį namą ir supažindinau su juodaodžiu paštininku. Prisimenu, vėliau žaidžiau, kol windows'ų nereikėjo perrašyt. Tada jie susilaukė dvynukių, tėvas pamirė, o motina nesugebėjo aplakstyti mergaičių, tai jas paimė vaikų globos namai Cry . O tada reikėjo perrašyt windows'us.
Agnyš
Agnyš
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2008-10-05
Pranešimų skaičius : 613
Miestas : Kaišiadorys
Amžius : 29

http://handmade.forum8.biz/

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Ayumi 2008-10-26, 16:02

Simsais užsikrėčiau, kai atsirado The Sims Unleashed, todėl tik pasirodžius TS2 (kurių gaminimą sekiau vos ne kasdien) iš karto ieškojau, kaip ką gaut. Tada tik metais naudojaus internetu, todėl apie jokius torentus nežinojau, reikėjo ieškoti žmogaus, kuris turi.

Klasioko kaimynas Saulius buvo ieškietėjęs kompiuteristas, todėl su šokoladu rankose prašiau, kad parsiųstų ir parsiuntė, tačiau, deja deja, neįsirašė į diskus. d'oh. Atsimenu, kiek vargau, kol išprašiau tėčio, kad leistų kietąjį diską iš kompo išimt ir jį nunešt Sauliui. Vos ne kaip kokį brangiausią porcelianą nešiau jį jam. Įrašė. Galvojau mirsiu iš laimės, vakare eidama namo.

Įjungiau kompiuterį (patį pirmąjį dar) ir įrašinėjau simsus, be amo žiūrėdama tuos paveiksliukus, kur rodo, kai instaliuoji. Gaaah. <3 Na, jau įrašiau.. viskas gerai.. bandau paleist - NEINA. Galvojau numirsiu.. na, atsiminiau, kad kreko reikia, todėl iš kažkur gavau ir pagaliau pasileido simsai.

Krovėsi žaidimas labai ilgai, galvojau nesulauksiu (mano kompas buvo toks grabas.. ). Pagaliau pasikrovė. Aišku, pirma įsijungiau tuos Tutorial'us, tačiau net ir be jų puikiai išsiverčiau.

Tą vakarą vos ne iki 12 žaidžiau simsus, nors žaisti tikrai buvo neįmanoma - simsas pradeda eiti ir kas sekundė stringa žaidimas. Buvo siaubinga. Grafika buvo pati mažiausia, kokia tik galėjo būt. Žodžiu, žiaurumai.

Vis dėl to, pirma šeima, su kuria aš jau kaip ir gana ilgai žaidžiau buvo Goth'ų šeimyna. :}}
Ayumi
Ayumi
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-07-29
Pranešimų skaičius : 1031
Amžius : 33

Atgal į viršų Go down

Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime... Empty Re: Pirmosios valandos The Sims 2 žaidime...

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 14 1, 2, 3, 4  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume