TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

+70
Ji
safari
joanaaaw
Heart.
Justina The Great
auksinuke
Silwute
Loretutttia:)
Linutiuke
Candity
Greeensun@hotmail.com
blizgutė
Aints*
wysnykea
Simsopolis
fobija
ZusiKas
Birute
Adeliukas
codex
Vasaros panele
TikiWinter
CLuBLioN
***patre***
Dziolina
Angel20
Sesilion
Pina Colada
F.A.
slezas
LOVErytea
France
Bardock
Rugilė.
CresI
K.amilė
Poisoncat
Saldu.
karly
deisy95
Dziugas
kliokvarne
Lin.
kepsnyyys
sepala
Miglė
Siggy
Grabė*
Ieva
el1gur
Kisa1990
ramybė
Mantė*
Hellaene
ieva123
karoliusikas
Sinsila
qween24
Aiist
Anastasija
~sima
Merinin
Trou Noir
MIAU
airidas681
Linuxete
vaxgirl
Prototipe
Justina
vanity
74 posters

Puslapis 68 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by codex 2010-01-15, 23:39

Vasaros panele rašo:Sveiki turiu problemą. Man kai suinstaliavau simsus ir nucrackinau, įjungus simsus rodo lentelę - There was error during startup. Please the log for more details. Mano simsai razor.
Labai reikia pagalbos Please Sad Cry
Hi,

There is a known conflict with the 195.62 WHQL NVidia drivers and the Sims 3 game. As a troubleshooting step, you can try uninstalling these drivers via Add or Remove Programs and install the 190.62 WHQL drivers from the NVidia website. For more details on this issue, please refer to the following sticky:

http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/140337.page

If your issue is not resolved you can also check out the following thread for other possible solutions:

http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/125980.page pabandyk gal pavyks ir klausimas kokia pas tave vaizduske dar bisk iradau pagalbos gal pades There are 3 step to repair sims 3 error

If you got sims 3 error then there is a 94% chance that your computer has registry problems. To repair sims 3 error you need to follow the steps below:

* Step 1 - Download a sims 3 error repair tool,install this error repair tool.
* Step 2 - Click the Repair All Button.It will scan you pc for Free.
* Step 3 - Then click the Repair All Button again and your done! It is very easy to repair sims 3 error.

Here are the url of sims 3 error repair tool tool http://www.fixerrordiy.com/ttfix-sims_3_error-zz0001

codex
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-01-04
Pranešimų skaičius : 11

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Adeliukas 2010-01-26, 11:20

Ka man daryti... Kai jau bandau instalinti ismeta error lentele - Error with the sims 3 update. Setup is unable to continue... HELP!
Adeliukas
Adeliukas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-04-10
Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Amžius : 26

http://one.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Birute 2010-01-30, 23:13

norejau paklausti kodel kai ijungiu zaidima man pakrauna biski ir issijungia? nukrekinau

Birute
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-08-23
Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kaunas
Amžius : 34

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by K.amilė 2010-02-02, 20:45

čia glima klaust problemų kylančių,kai vykdai keliones???
K.amilė
K.amilė
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-12-15
Pranešimų skaičius : 3413
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by codex 2010-02-05, 12:57

Birute rašo:norejau paklausti kodel kai ijungiu zaidima man pakrauna biski ir issijungia? nukrekinau
draiverius atsinaujink

codex
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-01-04
Pranešimų skaičius : 11

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by codex 2010-02-05, 12:58

man iskilo problema kai bandau irasyt patch 2.4 ismeta kad invalide file found Help cia gale kai bando irasyt exe file Help Hmz

codex
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-01-04
Pranešimų skaičius : 11

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by karoliusikas 2010-02-05, 21:02

jei neorginalas tai greičiausiai neleidžia dėl cracko
karoliusikas
karoliusikas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-10-10
Pranešimų skaičius : 94

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by ZusiKas 2010-02-06, 10:52

Ir modų...
ZusiKas
ZusiKas
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-09-08
Pranešimų skaičius : 1298
Miestas : Not your fucking business
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by karly 2010-02-06, 12:39

sveiki,as jau siunciuosi sims 3 world adventures,bet man labai niezti suzinot ar prancuzijoj galima butu pasistatyt koki nuosava nama? Question

karly
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-11-08
Pranešimų skaičius : 14
Miestas : Kaunas
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by ramybė 2010-02-07, 02:02

ne. ten gali pirkti bet ir tai, gyventi jame tik tada, kai atostogauji.
ramybė
ramybė
highly intoxicated

Užsiregistravo : 2009-08-16
Pranešimų skaičius : 6083
Miestas : in the middle of nowhere
Amžius : 31

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by karly 2010-02-07, 14:53

o viesbucius galima statyt?

karly
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-11-08
Pranešimų skaičius : 14
Miestas : Kaunas
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by fobija 2010-02-16, 14:32

Papildymas neveikia su the sims 3 reloaded versija? ;/
Jei ne tai iš kur tada siųstis normalią versija? o.O
fobija
fobija
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-02-06
Pranešimų skaičius : 37

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by K.amilė 2010-02-16, 21:09

Yra razor versija :) ją reikia ir siūstis,bet su ją vargo daug. bandyk ieškoti paprasčiausiai razor versija ir viskas. :)
K.amilė
K.amilė
Forumo liežuvautojas

Užsiregistravo : 2008-12-15
Pranešimų skaičius : 3413
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Mantė* 2010-02-18, 17:27

Žodžiu labai reikia pagalbos.
Nesenai įsirašiau stuff'ą, bet man pradėjo mesti bugus todėl ištryniau, nucrakinau WA ir bandžiau paleist neleido, nes nesutapo žaidimo data, tada suupdeitino man ( iki 2.5.12) ir mete lentele, kad regionas netinka ar kažkas panašaus, idėjau craką nebemete, bet kaip paleidžiu metė , kad negali paleisti žaidimo ( ten kažkoks error'as buvo), panaikinau šitą problemą, bet dabar kaip įsijungia simsai ir noriu sukurt naują žaidimą, pradeda krautis, truputi pasikrauna ir išsijungia, nebesuprantu kame problema. Jei žinot problemos sprendimą prašau parašykit, nes su simsais jau kankinuos 3 h ir išeina šnipštas, nes vis nesamonės kažkokios gaunas.
Iš karto dėkoju už pagalba.
Beto kai perinstaliavau simsus iš naujo juos suupdaitinau iki1.6.6 įrašaiu Wa ir įsirašiau updat'ą 2.2.8, o toliau mna nebereikėjo naujesnių, todėl nebeupdatinau, bet kaip bandžiua paleisti žaidimą man neleido pasapust mygtuko play, nes kažkas ten nesutapo ir reikėjo naujausio update 2.5.12. (pas man sims 3 ir WA neorginalūs)

EDIT: jau nebereikia susitvarkiau.


Paskutinį kartą redagavo Mantė*, 2010-02-20, 09:21. Redaguota 1 kartą
Mantė*
Mantė*
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2008-08-01
Pranešimų skaičius : 272
Miestas : panevežys
Amžius : 29

http://vilightown.proboards.com

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by F.A. 2010-02-19, 12:03

parsisiunciau Create a world tool, instaliuoju. Viska normaliai užinstaliuoja, tik pato išoka kad world adventures neatnaujinta, išsitryniau, atsisiunciau updeitą iš 2.0.86.002002 į 2.2.8.002002, updeitinau ant galo išoka lentele ,,rastas netinkamas failas"
Ką daryt ? affraid padėkit prasau... kas zinot kokia problema gali buti atnaujinant ? Question

F.A.
Žaliukas

Užsiregistravo : 2009-11-15
Pranešimų skaičius : 17

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Simsopolis 2010-02-26, 10:25

O tos misijos, tai ten paprasti ,,opportunies", ir kaip juos vykdyt, ar ten tiesiog nueini į tą kažkokią vietą slaptą ir ta misija tai tik šiaip sau pramoga.
Tai opprtunies ar bet kas Smile ?
O gal ten paprasti norai?

Simsopolis
Picos išvežiotojas

Užsiregistravo : 2009-06-21
Pranešimų skaičius : 578
Miestas : MAXIMA, Agurkų skyrius
Amžius : 110

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by karoliusikas 2010-03-08, 20:35

niekaip neišeina pereit misijos "The Groundskeeper's Journal'". gal galit pasakyt ką ten reikia surast ir kur? :)
karoliusikas
karoliusikas
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2009-10-10
Pranešimų skaičius : 94

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by wysnykea 2010-03-20, 17:53

sveiki, mane uzkeike mumija, tada parase kad reikia nueit prie sfinkso ir pasimelsi, taip ir padariau, kazkas ten nusvito. bet ten is mods lenteles neisnyksta tas uzkeikimas ir raso kad dar bus bloga nuotaika 14 dienu. tai jis taip ir isnyks, ar visdelto kazkas simsei atsitiks? scratch
wysnykea
wysnykea
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-02-12
Pranešimų skaičius : 15

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by ZusiKas 2010-03-26, 07:59

Aš noriu paklausti. Nežinau ar toks klausimas buvo ar ne, bet man įsirašius WA viską įjungia, bet kai noriu įsijungti šeimą ar pradėti naują žaidimą, man bekraunat išjungia juos. Tai čia gal dėl to, kad mano sims 3 originalūs, o šiti ne, ar dėl to, kad WA mano yra RELOADED versija?
ZusiKas
ZusiKas
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-09-08
Pranešimų skaičius : 1298
Miestas : Not your fucking business
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Aints* 2010-04-08, 12:15

gal kas zino kur ten ta package nunest nes tadau ta HQ kazkokį ,čia kur ta šeima, bet nerandu daugiau niekur kur eit ar oan, zdz kas perėja žinot turi?
The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 72968900.th

EDIT:
nu ta varau:D bet as nuejau iki to pc kambario, paemiau viska, bet kad man vistiek neduoda kitos uzduoties:?
edit: jau aisku:D
Aints*
Aints*
Sodo nykštukas

Užsiregistravo : 2009-06-25
Pranešimų skaičius : 186
Amžius : 31

http://www.robertpattinson.ten.lt , www.moondesigns.ten.lt

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by ZusiKas 2010-04-08, 15:42

Oi čia gera misija ^^
ZusiKas
ZusiKas
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-09-08
Pranešimų skaičius : 1298
Miestas : Not your fucking business
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by blizgutė 2010-04-30, 19:08

kaip iš viso juos įsirašyt? neina niekaip...................... išmeta ten tipo, kad reikia trečių simsų update kažkokio..
blizgutė
blizgutė
Naujas veidas

Užsiregistravo : 2010-04-17
Pranešimų skaičius : 79
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Greeensun@hotmail.com 2010-04-30, 21:35

Ką daryti? :} isiinstaliavau simus 3 reloaded ir atsisiunciau adventures reloaded, kai umauntinu adventures ir bandau uzrasyti klausia ar noriu ant simsu 3. "tipo tai yra sims 3 papildimas" bet kai paspaudziau ok, man išmeta lentele kad negali. Ka daryti? :/

Greeensun@hotmail.com
Žaliukas

Užsiregistravo : 2010-04-29
Pranešimų skaičius : 5
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Candity 2010-05-02, 12:27

blizgutė rašo:kaip iš viso juos įsirašyt? neina niekaip...................... išmeta ten tipo, kad reikia trečių simsų update kažkokio..

updatink savo sims 3 iki versijos 1.6.6. tada JAU irasynek world adventures
Candity
Candity
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2009-02-15
Pranešimų skaičius : 1001
Miestas : Bradford
Amžius : 30

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by ZusiKas 2010-05-06, 16:42

O pvz. visos mumijos jeigu tave nugali gali užkerėti? Nes mane įveikė jau kokios 4, bet nėviena neužkeikė...
ZusiKas
ZusiKas
Cekava kaimynė

Užsiregistravo : 2008-09-08
Pranešimų skaičius : 1298
Miestas : Not your fucking business
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai - Page 6 Empty Re: The Sims™ 3 World Adventures: klausimai ir atsakymai

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 68 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume