TheSims.lt - SimsRevolution Community
Ką nuveikei šiandien? - Page 3 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Join the forum, it's quick and easy

TheSims.lt - SimsRevolution Community
Ką nuveikei šiandien? - Page 3 2lo11ep
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!
TheSims.lt - SimsRevolution Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ką nuveikei šiandien?

+36
CherryYuri
Sk. Queen Emilie
SweetSpicie
justiki121
Milka
Demittt
Heart.
Barbė*
Korgė
LeBlanc
*Simsutė*
rugra
emiliux99
aXe
ZusiKas
Aquatic
ginger
Gerda.
Bergė
kramtoske
el1gur
Melpomene
Tenshi.
Diamond
Zuze
GoGė
gumma153
Leahlunaticc
Boo
Judy*
dienavakaras
Gabi;)19
Dziugas
laurit.
Dannii
Shaped.
40 posters

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Go down

Ką nuveikei šiandien? - Page 3 Empty Re: Ką nuveikei šiandien?

Rašyti by Sk. Queen Emilie 2011-06-26, 17:43

Jei nori editinti žinutę tau nebūtina rašyti naujos ir visiems parodyti savo klaidą. :)
Tiesiog dešiniame kampe yra "cituoti", "multicitata" ir "keisti"
spausk "keisti*" ir voila!
-
O pas mane verda simsuose intrigos. Seneliukai prieš mirtį išprotėjo ir pradėjo poruotis su visais. Vienas iš jų Joe susirado 2 merginas, o Lindsay 1 merginą ir 1 vaikiną. Hi hi!
Šiaip dabar su simsais dirbu, kad jie pasiektų karjeros aukštumų. Pastebėjau, kad vis dėl to koledžą baigti yra gerai, ne tik realiame gyvenime :).
Sk. Queen Emilie
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Užsiregistravo : 2010-01-15
Pranešimų skaičius : 6843
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Ką nuveikei šiandien? - Page 3 Empty Re: Ką nuveikei šiandien?

Rašyti by dantu pasta 2011-07-07, 21:26

Išbandžiau beeegales kodų :DD jau nusibodo man jie ;D
O šjp tai pirmą dienos dalį žaidžiau su savo pagrindine šeima, kurią kūriau su drauge. Mano draugės katė pagimdė kačiukų !! Yay !! (sun) (happy)
dantu pasta
dantu pasta
Strangetown`o gyventojas

Užsiregistravo : 2011-07-07
Pranešimų skaičius : 230
Miestas : Kaunas
Amžius : 25

http://mintyselaukuose.blogspot.com/

Atgal į viršų Go down

Ką nuveikei šiandien? - Page 3 Empty Re: Ką nuveikei šiandien?

Rašyti by Sk. Queen Emilie 2011-07-08, 18:19

Pas mane 2 simsės pasiėkė karjeros aukštumų. Ankstesniuose postuose minėta Lilly susitikinėja su gaisrininku Andrzej Raymond (gal lenkas koks :D), bet jiems nieko neišeina, todėl ji susižada Twiiki Island su Zeeshan Kimbrell. Gauna vudu lėlytę, kuri yra labai pravarti, glamžėsi tualete su masažistu Berjes Allbee, o jos mama Lindsay su Lilly sužadėtiniu... Žodžiu visko pabaigoje Lilly susilaukia mergaitės Courtney (vardą išrinko Heart.) su savo sužadėtiniu, prieš tai iškėlę dideles vestuves ir dabar ramiai gyvena. :D
Sk. Queen Emilie
Sk. Queen Emilie
Veteranas

Užsiregistravo : 2010-01-15
Pranešimų skaičius : 6843
Amžius : 27

Atgal į viršų Go down

Ką nuveikei šiandien? - Page 3 Empty Re: Ką nuveikei šiandien?

Rašyti by justiki121 2011-07-19, 11:54

Parsisiunčiau TS2 ir 16 papildymų ir variau žaisti. Iš sukurtų simsų tos su dviem kasikėm išskyriau su sužadėtiniu ir jį suotuokiau su tarnaitę. Ji pagimdė dvynukus vieną mergaitę ir vieną berniuką. Einu žaisti toliau.
justiki121
justiki121
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2010-08-13
Pranešimų skaičius : 483
Miestas : Tauragė
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Ką nuveikei šiandien? - Page 3 Empty Re: Ką nuveikei šiandien?

Rašyti by Lili Greene 2011-07-27, 16:31

Sukuriau raudonplauke simse ir suradau jai vaikina,bet veliau jis man nusibodo todel padariau taip,kad ji ji mestu.Vėliau suradau jai gražesni ir turtingesni pasikviečiau jį į pasimatymą ir ji jį suviliojo(meilės eleksyro padėdama) dabar ji nuo jo pastojo.Po keliu valandu vel varysiu zaist.
Lili Greene
Lili Greene
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2010-09-01
Pranešimų skaičius : 759
Miestas : Tau geriau nežinot :DDD
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Ką nuveikei šiandien? - Page 3 Empty Re: Ką nuveikei šiandien?

Rašyti by Korgė 2011-07-27, 20:21

Esu sukūrusi simsą ir šiandien suradau jam simpatiją Crypt 'O klube. Raudonplaukė juodaodė. xD
Stengiuos jam daug draugų pridaryti ir ieškot jo šuniukei partnerio gatvėje. :)
Korgė
Korgė
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2010-01-20
Pranešimų skaičius : 953
Amžius : 27

http://simsstation.forume.biz/

Atgal į viršų Go down

Ką nuveikei šiandien? - Page 3 Empty Re: Ką nuveikei šiandien?

Rašyti by Lili Greene 2011-07-28, 18:58

Lili Greene rašo:Sukuriau raudonplauke simse ir suradau jai vaikina,bet veliau jis man nusibodo todel padariau taip,kad ji ji mestu.Vėliau suradau jai gražesni ir turtingesni pasikviečiau jį į pasimatymą ir ji jį suviliojo(meilės eleksyro padėdama) dabar ji nuo jo pastojo.Po keliu valandu vel varysiu zaist.


Oho toj seimynelej vienos intrigos...Siandien ta pora susizadejo ir susituoke.Vyras isejo i kluba ir ten tusinosi puse nakties.Susirado sau meiluze.Grizes namo ja pasikviete ir jie pradejo buciuotis deje ta pacia minute grizo namo zmona ir labai supyko.Taigi ji ji isvare ji is namu(ji vis dar nuo jo nescia).Ta pacia diena ji pasikviete savo pazystama kuris jai irgi buvo prie sirdies ir padare su juo Woohos(tas draugas laimingas dabar nes jis ja buvo iki ausu įsimylėjas taciau ji į jį nekreipė dėmesio)Man jau paciai darosi įdomu kaip cia viskas bus...
Lili Greene
Lili Greene
(Ne)slaptas detektyvas

Užsiregistravo : 2010-09-01
Pranešimų skaičius : 759
Miestas : Tau geriau nežinot :DDD
Amžius : 24

Atgal į viršų Go down

Ką nuveikei šiandien? - Page 3 Empty Re: Ką nuveikei šiandien?

Rašyti by justiki121 2011-08-03, 16:49

Savo vyrui suradau žmoną ji pagimdė dvynukus (berniuką ir mergaitė) žmona mirė. Tad jam suradau kitą žmoną ir ji mirė :D tai suradau dar kitą žmoną tai ji pagimdė berniuką. Anie du vaikai jau greit bus paauglei.
justiki121
justiki121
Šeimininkė santechnikė

Užsiregistravo : 2010-08-13
Pranešimų skaičius : 483
Miestas : Tauragė
Amžius : 25

Atgal į viršų Go down

Ką nuveikei šiandien? - Page 3 Empty Re: Ką nuveikei šiandien?

Rašyti by happiiness 2012-07-06, 20:09

Amm . pasistačiau žiauriai nerealų namuką . (kaip maaan jis patyyynka jūs neįsivaizduojat ;OO~~ ) Poto Abey pagrobė ateiviai , grįžo , tačiau vaiko jai neužtaisė ( pooo galais ) , nąą ką pasinaudojusi kodu , gavau tą ale stebuklingą norų šulinį , paprašiau draugų . tada su dvejais iš jų suporavau ją , su Chrish ( Krišė ? ) ir dar vienu vaikinuku . tada dar kartą kitą dieną pasinaudojau šuliniu ir vėl tą patį padariau . iš viso Abey turėjo 4 mylimuosius . padariau vakarėlį , pakviečiau jos meiles ir dar du šiaip draugus . tada ji su Kriše pasilaižė ir vienas mylimasis pamatė , susipyko jie , apsidaužė ir išsiskyrė , nebėr mylimųjų - tapo priešais . na tokiu būdu su visais susipyko . poto užsitaisiau ateivį vaiką (antkapio pagalba) ir pasidariau vieną paprastą . jie paaugo , aš jų nebenorėjau ir nužudžiau ( mad skills :DD) poto užsitaisiau dar vieną vaiką Alec (vėl antkapis visagalis) ir dar vieną vaiką nuo to Alec (Alec tuo metu buvo kūdikis) užsitaisiau , tada kodų pagalba užauginau tą Alec ir sutuokiau jį su Abey . praėjus kelioms valandoms po vestuvių gimė Alex - Alec ir Abey vaikas .
suprasite ar ne , bet čia mano simsų gyvenimėlis :D
happiiness
happiiness
Žaliukas

Užsiregistravo : 2012-06-19
Pranešimų skaičius : 39
Amžius : 26

Atgal į viršų Go down

Ką nuveikei šiandien? - Page 3 Empty Re: Ką nuveikei šiandien?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume