TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Savaitės apžvalga

Go down

Savaitės apžvalga

Rašyti by Deganti naktis on 2010-05-26, 14:21

Skubi ir nori greitai peržvelgti, kokie svarbiausi šios savaitės įvykiai ir ką galima joje veikti? Pateikei būtent čia!

- RaidėsŽodžiaiSakiniai - konkursas, reikalaujantis daug noro, fantazijos, bei tikro, tvirto komandinio darbo. Jūsų pagrindinis komandinis darbas: sukurti nemažos apimties istoriją po vieną sakinį. Iš norinčių dalyvauti bus sudarytos komandos. Jei sudomino, nelauk, ir sudalyvauk!

- Jungtinis Simsų ir Rašybos Konkursas - Nors ši savaitė yra dedikuota rašytojams, tačiau taip pat norėjome susieti bent vieną konkursą ir su Simsais. Šio konkurso esmė paprasta: jūs turite užfiksuoti momentą, sceną, kadrą bet kuriame Simsų žaidime, tai turi būti viena fotografija. Tema - visiškas jūsų fantazijos ir pasirinkimo reikalas. Kaip tai susiję su šia savaite? Be abejonės, turėsite aprašyti viską detaliai ir smulkiai arba tiesiog kaip tik norite - konkursas visiškai neribojamas.

- Daugybė žaidimų susijusių su rašyba ir literatūra! - Tobulink savo rašymo įgūdžius, rašyk, mėgaukis, fantazijuok!

Savaitės organizatoriai ragina kuo aktyviau rašyti Rašytojų Kambarėlyje, komentuoti, patarinėti rašytojams, ir aktyviai dalyvauti visuose žaidimuose bei konkursuose!

Have fun! ;>
avatar
Deganti naktis
girl with hurricanes in her eyes

Užsiregistravo : 2008-08-12
Pranešimų skaičius : 1205
Miestas : Vilniū.
Amžius : 21

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume