TheSims.lt - SimsRevolution Community
Labas! Tu užsukai TheSims.lt - SimsRevolution Community - didžiausią Lietuvoje The Sims gerbėjų bendruomenę. Pastebėjome, kad esi neprisijungęs/neužsiregistravęs, tad kodėl Tau to nepadarius dabar? Tikrai nepasigailėsi! Lauksime Tavęs diskusijose!

Rašytojų savaitė: KAS TAI?

Go down

Rašytojų savaitė: KAS TAI?

Rašyti by vanity on 2010-05-25, 17:01

Rašytojų Savaitė 2010 - tai savaitė skirta forumiečiams išsireikšti kūrybiškai dalyvaujant įvairiuose konkursuose bei žaidimuose, kurie būtų susiję su rašyba. Buvo atsižvelgta ir į tai, kad mūsų forume esantis rašytojų kambarėlis yra ganėtinai apmiręs (nepagalvokit blogai - ne kūrėjų prasme, jie pakankamai aktyvūs, o komentuotojų), ši savaitė lyg paskata ar spyris suaktyvinti šią forumo dalį. Kūrybinio potencialo yra daug lyginant su atsiliepimais, o juk visi žinom, kaip svarbu gauti komentarų ir objektyvios kritikos apie savo kūrybą. O nuostabiausia yra skaityti komplimentus ir žinoti, kad tikrai esi jų vertas.

Visą informaciją apie šią, savaitę truksiančią atrakciją, rasite šiame boarde, įskaitant ir visus žaidimus, konkursus, nugalėtojų paskelbimus. Jei turite kokių nors nenumatytų klausimų, iškilusių jūsų galvose, galite kreiptis į mane [vanity] asmenine žinute.

Visos savaitės metu bus renkami talentingiausi rašytojai, geriausias komentatorius, taip pat bus apdovanoti ir konkursų nugalėtojai, todėl ką žinot - galbūt ir jūs, visai to nesistengdami, pelnysite kokį nors prizą, o kokį - sužinosite konkurso pabaigoje.

Sėkmės dalyvaujant, rašant ir komentuojant! cheers

vanity
SimCity žvaigždė

Užsiregistravo : 2008-08-24
Pranešimų skaičius : 5649
Amžius : 67

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume